Протидія КСЕД

2004 року ШРМ увійшла до Всеукраїнської мережі організацій у боротьбі проти комерційної сексуальної експлуатації дітей, а у 2006-2007 роках головувала в цій мережі.

У 2005 році ШРМ здійснила проект "Скажемо "Ні!" торгівлі дітьми" за підтримки Міжнародної Організації з Міграції. Цим пілотним проектом розпочалась широка просвітницька інтервенція щодо боротьби з торгівлею дітьми та сексуальною експлуатацією дітей, яка включала в себе проведення в 10 регіонах України серії семінарів, тренінгів, бесід, круглих столів, прес-клубів, інформаційних кампаній, виступів Ґендерного інтерактивного театру з виставами по запобіганню торгівлі людьми та інші заходи.

ШРМ бере участь у всіх заходах мережі. Виконали низку проектів. Волонтери школи беруть участь у підготовці бюлетеня новин ЕСPАT. Тренери-експерти школи проводять тренінги з проблематика КСЕД в Україні та за її межами. Методичний матеріал для проведення просвітницької та превентивної роботи розміщено на сторінках посібника «Вчимося себе захищати: скажемо «Ні!» торгівлі дітьми».