Унікальний Шанс Для Всіх Бажаючих

Дата: 15.02.2014

Унікальний Шанс Для Всіх Бажаючих

Фундація «Добра Воля» із Кракова (Польща) разом із Міжнародною Школою Рівних Можливостей з Києва (Україна) запрошують членів організацій, які працюють із молоддюв Києві, Київській області та сусідніх областях,до участі восвітньому проекті, що охоплює інноваційні методи роботи з молоддю, спрямовані назміцненнягромадськихзв’язківта сприяннярозвитку громадянського суспільства.

Проект складається з двох етапів. Перший етап являє собою дистанційне навчання (на платформі e-learning) на тему громадянського суспільства, прав людини та діяльності третього сектора. Всі активні учасники/учасниціцього етапу отримають сертифікати на підтвердження участі упроекті, анайактивніші будуть запрошені на 9-тиденне навчання, яке проходитиме у Києві у другій половині червня 2014 року. Це будуть практичні заняття, в одній із двох груп (на вибір):

1) Вивчення методики соціального театру.Соціальний театрє різновидом театру, який впливає на процес громадянської освіти та сприяє зміні свідомості. Метою соціального театру є відкриття нових можливостей до позитивних змін у сучасному суспільстві. Головною рисою театру такого роду є використання театрального дійства для того, аби дати можливість молодим людям повірити в себе, сприяти розвитку творчої особистості. Творцями театрального дійства такого типу не є професійні актори чи представники інших театральних професій, а зацікавлені конкретною проблемою люди або такі, що належать до спільноти, яка має пряме відношення до тієї чи іншої проблеми.

2) Проведення антидискримінаційного, зокрема ґендерного, моніторингуЦе методика, якадопомагає виявити та подолати порушення прав людини, у тому числі і права жінки. Його метою є вивчення того, як у країні діють юридично визнані антидискримінаційні закони. Заняття будуть зосереджені на підготовці учасниківта учасницьдо впроваждження в Україні положень «Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації жінок» (Convention on the Elimination of All Forms of Discrimination against Women, CEDAW).

 

Після закінчення навчання учасники/учасниціпротягом трьох місяців будуть реалізовувати власні проекти із застосуванням вивченого методу. Ті, хто створять найкращі проекти, будуть запрошені на зустріч до Кракова у жовтні 2014 року.

Просимо зголошуватися осіб, які щонайменше упродовж двох років працюють із молоддю і представляють  неурядовугромадськуорганізацію чи неформальнугрупу. Вік учасників/учасниць- від 18 років. Верхньої вікової межі немає.

Участь у проекті безкоштовна. Особи, які не проживають у Києві, будуть забезпечені житлом та харчуваннямза умови самостійної оплати транспортних витрат (проектом передбачена обмежена кількість таких учасників до 5 осіб).

Просимо усіх зацікавлених у проходженні навчання запросити анкетуна gender@ukr.net

Контактна особа Ірина Конченкова