Учні 10-х класів про сексуальне насильство

Дата: 19.05.2021

Учні 10-х класів про сексуальне насильство

Сьогодні з нашою темою ("Сексуальне насильство щодо дітей") знайомила учнів десятих класів.

📍Маючи попередній досвід проведення подібних тренінгів в середніх класах, була приємно здивована тим, що діти миттєво зрозуміли тему і занурились в неї з головою.

📍Тема для дітей цікава, вони обізнані в загальному плані, володіють певною інформацією. Це відчувалося із їх відвертих відповідей та роздумів. Але такі терміни, як, наприклад, "секстинг", "грумінг", "віктимна поведінка" були для них новими.

Незважаючи на це, вони вміло оперували іншими поняттями і активно долучались до роботи. Було помітно, що вони не стидаються таких розмов, а навпаки, бажають бути більш обізнаними в цій темі і пропонують підіймати такі питання час від часу.

❤️Емоційно ці тренінги були легкі і, що найголовніше, комфортні для всіх учасників. Було дуже приємно відчувати таку віддачу з боку учнів, велику кількість питань і коментарів. Мене особисто дуже вразило, коли один із учнів сказав, що це були найкращі 45 хвилин за останній час.

🙌Після тренінгів я виходила із кабінету відчуваючи мурашки по тілу. Все ж приємно усвідомлювати, що тема сексуального насильства щодо дітей важлива не тільки для дорослих, а й для самих дітей. Вони хочуть знати, як захистити себе і своїх близьких.

‼Думаю, що в рамках тренінгів для десятих класів, ми виконали це завдання.

♦️Заходи відбуваються в рамках проєкту «Захист прав дітей: АРТ-технології надихають» за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. »