Сьогодні тренінги для учнів 6-го та 9-го класів

Дата: 25.05.2021

Сьогодні тренінги для учнів 6-го та 9-го класів

Сьогодні тренінги «Сексуальне насильство стосовно дітей» пройшли для учнів 6-го та 9-го класів.

‼Знову отримали підтвердження актуальності теми та зацікавленості дітей в інформації стосовно неї.

📍Перший тренінг для 6-го класу залишив приємні враження . Діти були дуже активні, ініціативні, ввічливі та уважні. Вони, не дивлячись на свій вік, знають, як поводити себе в тій чи іншій ситуації, вони відповідально та творчо відносились до завдань та задавали достатньо відверті питання тренерам , ділились своїми історіями.

❤Було приємно розуміти, що, незважаючи на таку делікатну та «незручну» для обговорення тему як сексуальне насильство, діти віднеслись як дорослі. Ми, тренери, відчували вдячність та довіру дітей і цедодавало впевненості та оптимізму перед ними, адже очі дітей говорять все за них.

📍Тренінг для учнів 9-го А класу був не менш результативний, клас налаштований на роботу. діти спокійно та активно відповідали на питання і виконували групові завдання. Це дуже радує тренерів.

📍Як дівчата так і хлопці, всі приймали участь в усіх завданнях, малюнки були творчі з сенсом, обговорення ситуацій було влучним і стосувалось теми.

‼ Дуже сподобався нам той момент, коли дівчинка з однієї з груп, на завдання «намалювати агресора, який чинить насильство», зобразила жінку, після цього, коментуючи свій малюнок, вона наголосила на тому, що агресор може бути не тільки чоловік, але і жінка. Це також важливо знати і звертати увагу.

‼У підсумку можемо сказати, що дітям цікава ця тема і потрібно доносити цю інформацію незважаючи чи це 5 клас, чи це 9 клас.

♦️Заходи відбуваються в рамках проєкту «Захист прав дітей: АРТ-технології надихають» за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. »