Школі Рівних Можливостей – Десять Років

Дата: 15.12.2010

Школі Рівних Можливостей – Десять Років

У грудні 2010 року в колі друзів, партнерів, прихильників ШРМ відсвяткувала своє 10-ліття. Подія відбувалася в театрі «Актор», де зібралися представники й представниці усіх поколінь Школи. І всі вони брали участь у спектаклях Ґендерного інтерактивного театру Школи Рівних Можливостей.

«Зупини насильство! Почни з себе». Так називається нова вистава, якою відкрився захід. У ній викриваються реальні історії насильства дітей над дітьми і пропонуються шляхи виходу з ситуацій агресії та приниження менших і слабших.

Захід підбивав підсумок Акції «16 днів проти ґендерного  насильства», в якій ШРМ традиційно, впродовж десяти років, бере активну участь. Було про що розповісти й нині.

Одночасно проходила презентація нового проекту «Вчимося себе захищати» і нового однойменного посібникапідготовленого командою ШРМ для роботи у рамках проекту.*До книжки увійшли розроблені та апробовані тренінги, методики проведення інформаційних кампаній, рекомендації й поради для тих, хто хоче працювати за принципом «рівний – рівному» в сфері захисту прав дитини.

З десятиліттям успішної просвітницької діяльності Школу Рівних Можливостей привітали представники Міністерства освіти і науки, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Посольства США в Україні, Данської Ради у Справах Біженців, ОБСЄ в Україні, ЮНІСЕФ, ЕКПАТ, ЮНІФЕМ, Агентства США з Міжнародного розвитку, Міжнародної організації з міграції, Програми рівних можливостей і прав жінок в Україні, а також інших міжнародних та національних партнерських організацій, спільно з якими ШРМ бере активну участь у розбудові громадянського суспільства, подоланні будь-яких форм насильства та дискримінації, утвердженні рівних прав і можливостей усіх громадян і громадянок України.

 


Проект здійснюватиметься в п’яти регіонах України упродовж 2011 року за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.