Школа Рівних Можливостей Розпочинає Новий Благодійний Проект Музика Зцілює!

Дата: 17.09.2011

Школа Рівних Можливостей Розпочинає Новий Благодійний Проект Музика Зцілює!

В рамках проекту 17 вересня в м. Києві відбудеться благодійний концерт шведської джазової зірки Анни Крістофферссон (AnnaChristoffersson), метою якого є збір коштів для лікування дітей з вадами серця.

18 вересня за участі Анни відбудеться музичний майстер-клас для студентів, cпрямований на інтеграцію молодих людей з різними можливостями та потребами.

Акція є довготерміновою, оскільки планується проведення низки благодійних концертів та майстер-класів із залученням українських та іноземних музикантів.

Проект реалізується за сприяння Посольства Швеції в Україні, Міжнародного Благодійного Фонду “Дитяче серце”, Оргкомітету фестивалю “Джаз Коктебель”.

Запрошуємо партнерів, музикантів, волонтерів та всіх небайдужих долучитися до акції!

Заявки про співпрацю просимо надсилати на e-mail: music.heals.project@gmail.?com

Анна Крістофферссон (Anna Christoffersson) народилася в Гетеборзі в 1977 році і зараз живе у Стокгольмі. Туди вона переїхала задля того, щоб нарешті присвятити себе музиці повний робочий день. Співачка є автором більшості своїх пісень. 2008 року в дуеті зі Стівом Доброгошем (SteveDobrogosz) записала альбом "It'salwaysyou", а 2008 року Анна випустила сольний альбом "One". У травні цього року співачка здобула престижну в музичних колах Швеції стипендію SKAPна композиторську діяльність.

На разі Анна Крістофферссон активно гастролює у Швеції та інших країнах. Зокрема, в квітні цього року відбулося два її виступи в Києві та Одесі в рамках Днів Швеції в Україні.