Школа Рівних Можливостей розпочала реалізацію ініціативи «Амбасадорки європейських змін»

Дата: 21.11.2023

Школа Рівних Можливостей розпочала реалізацію ініціативи  «Амбасадорки європейських змін»

🔶 Мета ініціативи: Адвокатувати розширення підтримки громадянського суспільства в рамках Східного Партнерства компоненту гендерна рівність шляхом залучення до активних дій з виконання Національної стратегії у сфері прав людини найменш захищеного під час війни прошарку українського соціуму жінок і дівчат з інвалідністю, які в рамках реалізації ініціативи отримають статус Амбасадорок європейських змін.

🔶 Наша спільнота майбутніх амбасадорок упродовж наступних чотирьох місяців (Ініціатива продовжуватиметься до 30 вересня) опанує системи самозахисту, відновлення, самореалізації, отримає відповідні знання і навички, які за принципом «рівний – рівному» будуть передаватися наступним учасницям, які приєнаються до нашого руху, щоб спільно впроваджувати європейські зміни на шляху до Європейського Союзу.

🔶 У рамках ініціативи буде проведено дослідження, яке стосується розширення підтримки громадянського суспільства в рамках Східного партнерства компоненту гендерна рівність, нашої участі в посиленні заходів, спрямованих на виконання Плану дій від 23.06.2021 № 756-р з реалізації Національної  стратегії у сфері прав людини. Це буде аналітичний звіт спрямований на розкриття двох пріоритетів, а саме: – права людини, гендерна рівність, а також – недискримінація та реагування на виклики війни з акцентом на захист прав і свобод українців, зокрема жінок і дівчат з інвалідністю і вимушених переселенок.

🔶 Заплановано проведення адвокасі-кампаній з використанням форум-вистави, а також адвокаційні зустрічі з представниками влади різних рівнів (Міністерство соціальної політики, Міністерство освіти і науки, КМДА – департамент соціальної політики, Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів, Київський міський центр соціальних служб).

🔶 В результаті реалізації ініціативи буде розроблена та апробована модель набуття дівчатами і жінками з інвалідністю психічної та фізичної стійкості, навичок самозахисту, прийомів виходу з різних кризових ситуацій, надбання самовідчуття незалежності та суспільної гідності у масштабах України та загальноєвропейської солідарності. Амбасадорки європейських змін, озброєні відповідними знаннями і навичками, розроблять та захистять свої Плани дій, спрямовані на участь у діяльності УНП Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, отримають Посвідчення Амбасадорок європейських змін і в подальшому продовжать працювати у своїх громадах, надаючи моральну та психологічну підтримку тим, хто цього потребує. Учасниці ініціативи створять форум-виставу для проведення діалогу з представниками влади з подолання наслідків війни, з обговорення перспектив відновлення України та адвокаціі членства в ЄС.

 

📌 Новини ініціативи на сторінці у Фейсбуціhttps://www.facebook.com/ipoSEO ℹ 

Наша нова пошта у рамках ініціативи: uaambassadorsofchange@gmail.com

#ШРМ_УНП

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

На інфоресурсах УНП:  https://bit.ly/3r9Qukb

https://www.facebook.com/unp.eap.csf/posts/pfbid02xsL9DNPLKF1dLyZmFybcjyWcL2w2FxXybYgBWyhEMpCQdffVt6GFbdfcXUAeoxENl

https://www.facebook.com/unp.eap.csf/posts/pfbid02WBPPLkmmbzpMUChJ9paUVLqTn9CUW57Q8LBdLpxstwXUCztgrUA5CurBkuBoq31il

 

Ініціатива підтримана Українською національною платформою Форуму громадянського суспільства Східного партнерства Інститут економічних досліджень та політичних консультацій @Українська платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства @(https://www.facebook.com/unp.eap.csf)