Щиро Запрошуємо Вас На Благодійний Концерт Анни Крістофферссон (Швеція)!

Дата: 15.10.2011

Щиро Запрошуємо Вас На Благодійний Концерт Анни Крістофферссон (Швеція)!

ШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ!                        

 

Ми маємо честь запросити Вас на благодійний концерт

 

Анни Крістофферссон (Швеція),

 

який відбудеться 17 вересня 2011 року о 19:00.

за адресою:Київ, вул. Хрещатик,  44-Б(Арт-Клуб «44»).

 

Концерт проводиться з метою збору коштів

для лікування дітей з вадами серця.

Благодійний внесок – від 300 грн.          

 

 

      Відома джазова виконавиця зі Швеції Анна Крістофферссон (AnnaChristoffersson) завітає в Україну для того, щоб 17 вересня 2011 року в Арт-клубі «44» виступити з благодійним концертом на підтримку дітей з вадами серця.

Концерт спрямований на привернення уваги громадськості до проблем дітей з вадами серця, а одержані кошти будуть перераховані на їхнє лікування, зокрема на придбання оклюдера – обладнання, що дозволяє зробити операцію на серці дитини без розрізів та шрамів. Ця операція врятує життя дітей - Каріни Б. 2004 р.н., Христини Н. 2004 р.н., Дмитра Н., 2005 р.н., які виховуються в неповних, малозабезпечених сім’ях і декілька років чекають ендоваскулярну операцію на серці.

      Анна Крістофферссон глибоко перейнялася долею українських дітей, що мають хворе серце, відколи вперше відвідала Україну в квітні цього року: «Для мене є великою честю бути частиною такого важливого проекту. Я відчуваю зв'язок з людьми і країною. Хочу повернутися задля того, аби зробити свій внесок у благодійну справу для хворих діточок, і дуже сподіваюся, що багато людей  долучаться до нашого проекту! Музика лікує, вона робить добрі справи, також єднає людей з усіх різних країн. Усіх запрошую на концерт!».     

      Захід проходитиме в рамках проекту «Музика зцілює!», що реалізується Міжнародною громадською організацією «Школа Рівних Можливостей» спільно з Всеукраїнською асоціацією жінок «За генофонд України» за сприяння Посольства Швеції в Україні.

 

     З приводу підтвердження участі  звертайтеся до:

 

Курапової Ольги,

Виконавчого директора Всеукраїнської Асоціації жінок «За генофонд України»

т. моб. 068-355-67-03

т.роб. (044) 361-76-23

т. роб. (044) 284-03-28

e-mail: piltyay@bk.ru

 

     Анна Крістофферссон (AnnaChristoffersson) народилася в Готеборзі в 1977 році і зараз мешкає у Стокгольмі. В столицю Швеції вона переїхала задля того, щоб нарешті присвятити себе музиці повний робочий день. Співачка є автором більшості своїх пісень. 2006 року в дуеті з відомим піаністом Стівом Доброгошем (SteveDobrogosz) Анна записала альбом «It'salwaysyou», а 2008 року випустила сольний альбом «One». У травні цього року співачка здобула престижну в музичних колах Швеції премію SKAP на композиторську діяльність. На разі Анна Крістофферссон активно гастролює в дуеті з гітаристом та співаком Пабло Доналдо (Pablo Donaldo). Зокрема, в квітні цього року відбулися їхні виступи в Києві та Одесі в рамках Днів Швеції в Україні, а у вересні цього року заплановано виступ на музичному фестивалі «Джаз Коктебель».

Офіційний веб-сайт співачки: http://www.annachristoffersson.com/

Facebook: http://www.facebook.com/pages/Anna-Christoffersson/102075586511388?sk=info

 

·  «Аеросвіт»- генеральний авіаперевізник,

·   Арт-Клуб «44» - місце проведення концерту,

·  «Brandcom» - комунікаційний партнер,

·  «Ультрадрук» - поліграфічний партнер,

·  Готель «Експрес» - прийом гостей,

·  Фестиваль «Джаз Коктебель»- ідеологічний партнер,

· «Оболонь» - частування гостей.