Сексуальне насильство під час війни - ІНФОГРАФІКА

Дата: 05.06.2022

Сексуальне насильство під час війни - ІНФОГРАФІКА

Безпека перш за все у наш час зараз, проте з 24 лютого весь світ зрозумів, що не захищений від жахів, які у житті відбуваються. Коли ворог безжальний, не знає меж у поведінці, правилах війни і звичайній людяності, необхідно розуміти, що робити у разі подібних ситуацій. 

Насильство — це неприпустимо, проте на жаль деяким речам наш супротив непідвласний. Сексуальне насильство під час війни часто є інструментом деморалізації суспільства, посилення страху. Безумовно такі ситуації змушують почувати себе ганебно, жахливо, спустошено, проте для того, щоб жити далі, необхідно раціонально оцінювати ситуацію, нищити ворога сміливістю і захищати себе. 

Зараз в Україні є безліч служб, гарячих ліній, психологів, які допомагають не впасти духом, справитись із тим, що пережили жертви сексуального насильства ворога. Не забувайте, що наші вороженьки згинуть, а нація — процвітатиме.

Ми підготували ІНФОГРАФІКУ , у якій зобразили план дій у разі сексуального насильства у час війни. Що робити? Як діяти далі? Читайте, зберігайте і діліться із друзями. І найголовніше — бережіть себе.