Проведення круглого столу «Захищаємо права дитини: попереджуємо сексуальне насильство».

Дата: 01.06.2021

Проведення круглого столу «Захищаємо права дитини: попереджуємо сексуальне насильство».

До Міжнародного Дня захисту дітей Школа Рівних Можливостей спільно з Національною радою жінок України і групою організацій ініціювали проведення круглого столу «Захищаємо права дитини: попереджуємо сексуальне насильство».

🔹Захід відбувся 1 червня 2021 року з 15.00 до 17.30 онлайн на платформі ZOOM.

🔹З вітальним словом до учасниць та учасників звернулась Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань ґендерної політики. Вона наголосила на важливості та актуальності теми круглого столу.

🔹Людмила Порохняк-Гановська, голова Національної ради жінок України, привітала присутніх з Міжнародним Днем захисту дітей, презентувала плакати та брошури, присвячені обговорюваній темі, розповіла про роботу та роль НРЖУ в протидії всім формам насильства.

🔹Виступ Ірини Конченкової був присвячений аналізу ситуації «Сексуальне насильство щодо дітей в Україні: виклики і протидія».

‼Участь у заході взяли представники Офісу Ради Європи в Україні, відповідальні за реалізацію проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні», представники офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини, представники Інституту проблем виховання, МОН, Департаменту освіти і науки КМДА, науковці, керівники освітніх закладів Києва та регіонів України, представники Департаменту патрульної поліції (щиро дякую Надія Ситник за чудовий виступ), неурядових організацій, що працюють в інтересах дітей, тощо.

♦️Заходи відбуваються в рамках проєкту «Захист прав дітей: АРТ-технології надихають» за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. »