Проект «Музика Зцілює!» Стартував За Участі Джазових Зірок Зі Швеції

Дата: 01.10.2011

Проект «Музика Зцілює!» Стартував За Участі Джазових Зірок Зі Швеції

Проект «Музика зцілює!» стартував за участі джазових зірок зі Швеції

     У вересні 2011 року МГО «Школа Рівних Можливостей» спільно з Посольством Швеції провели перші заходи проекту «Музика зцілює!». Ідеєю проекту є допомога конкретним групам населення з використанням музичних засобів.

    Цільовими групами перших заходів акції стали діти з вадами серця і молодь з особливими потребами. Також увага акції була спрямована на соціально активну молодь, благодійників і суспільство загалом.

    У перших подіях проекту взяли участь музиканти зі Швеції: Анна Крістофферссон, Пабло Доналдо, Магнус Ліндгрен.

    15 вересня шведські виконавці в рамках проекту блискуче виступили на Волошинській сцені музичного фестивалю «Джаз Коктебель». 16 вересня вони провели музичний майстер-клас відкритого формату для його гостей.

    17 вересня в м. Києві в Арт-Клубі «44» відбувся благодійний концерт Анни Крістофферссон та Пабло Доналдо, метою якого став збір коштів для лікування дітей з вадами серця.

    18 вересня за участі Анни та Пабло в Києві в приміщенні Київського міського центру по роботі з жінками відбувся музичний майстер-класдля студентської молоді, cпрямований на інтеграцію молодих людей з різними можливостями та потребами.

    Проект набув розголосу в суспільстві, на разі планується реалізація його другого етапу із залученням українських музикантів.

     Запрошуємо представників організацій соціальної сфери, музикантів, волонтерів та всіх охочих долучитися до акції! Завжди раді Вашим ідеям та пропозиціям, оскільки ми є відкритими до співпраці.

    Заявки про співпрацю просимо надсилати на e-mail: music.heals.project@gmail.com