Продовжуємо наш діалог з учнями

Дата: 24.05.2021

Продовжуємо наш діалог з учнями

Продовжуємо нашу роботу, продовжуємо наш діалог з учнями, говоримо про сексуальне насильство щодо дітей. Сьогодні ми працювали із учнями 8-А та 8-В класів.

📍І забігаючи наперед, хотілось би наголосити на тому, що я була майже не шокована такою обізнаністю дітей в даній темі.

📍Незважаючи на стигматизацію суспільства та приховування таких важливих проблем, діти вже в такому віці цікавляться, читають та розмовляють про сексуальне насильство.

📍Учні восьмих класів вміло володіли різними термінами щодо даної теми. Вони вступали в дискусії та сміливо висловлювали свою думку. Особливо ми звернули увагу на методи самооборони дитини. Як захиститися та що буде більш корисним в тій чи іншій ситуації. Ми обговорювали навіть такі речі, про які я до цього дня не задумувалась.

‼️В кінці тренінгу діти акцентували увагу на тому, що такі тренінги необхідно проводити періодично, розкриваючи все нові аспекти сексуального насильства та самозахисту в такій ситуації. І також восьмикласники наголосили на тому, що на цю тему важливо говорити і з дітьми молодшого віку, бо вони є більш вразливими.

❤Було дуже приємно почути такий активний і позитивний фідбек. Я б хотіла висловити подяку учням 8-А та 8-В класів за нашу плідну роботу, за те, що вони приділяють час таким важливим обговоренням не тільки під час занять, за те, що вони активно розвиваються і вивчають світ навколо себе, акцентуючи увагу на проблеми і шляхи їх подолання.

❤Багато дітей звернулося до мене в позанавчальний час, тому сподіваюсь, ми ще раз попрацюємо з ними!

♦️Заходи відбуваються в рамках проєкту «Захист прав дітей: АРТ-технології надихають» за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. »