Плануй Майбутнє Сьогодні!

Дата: 15.04.2014

Плануй Майбутнє Сьогодні!

16  квітня 2014     

 

Контактна особа:

Інна ДУШКА,

096 172 40 18

ПРЕС-АНОНС

Плануй майбутнє сьогодні!

Громадськаорганізація«КиївськаШколаРівнихМожливостей»спільнозКиївськимміськимцентромсім’ї«Родиннийдім» виконавчого органу Київради (КМДА) розпочинаютьнизкуінформаційнихзаходів, метаякихдонестидомолодогопоколіннянеобхідністьзбереженнярепродуктивногоздоров’ятаобговоритизширокоюгромадськістюважливістьплануваннясім’ї.

«Що для вас значить планування сім’ї?» У кожного своя відповідь на це питання.

Кожен вкладає в неї своє розуміння. Дехто думає про освіту та кар’єру, когось хвилює кредит на квартиру або ж автівку. Інші говорять про стосунки та народження дітей. І будь-яка думка є важливою, має право на існування.

У середу, 16 квітня, о 17:00 ТРЦ «Дрім Таун»(1 лінія, пр-т Оболонський, 1 Б, 3 поверх, атріум «Китай», ст. метро «Оболонь»)  стане майданчиком для пошуку відповідей на низку питань, пов’язаних з плануванням сім’ї, плануванням майбутнього кожної людини.

До розмови запрошуються представники влади, громади, фахівці з питань планування сім’ї, соціальні працівники, молодь, родини м. Києва.

В рамках заходу:

Волонтери роздаватимуть відвідувачам спеціальну друковану продукцію з метою привернути увагу, передусім молоді, до важливості збереження репродуктивного здоров’я та різних аспектів планування сім’ї.

Фахівці Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» виконавчого органу Київради (КМДА) юристи і психологи надаватимуть консультаціїучасникам акції, презентуватимуть міські програми:«Репродуктивне здоров’я: виховання відповідального батьківства та безпечного материнства»,  програму «Щаслива сім'я» для підготовки молоді до подружнього життя та масу іншої важливої і цінної інформації.

Інтерактивні конкурси та показ вистав Гендерного інтерактивного театру Школи Рівних Можливостей візуалізуватимуть окремі моменти планування сім’ї та сприятимуть емоційності заходу.

Організатори акції та брифінгу: Управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді і спорту виконавчого органу Київради (КМДА), Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»виконавчого органу Київради (КМДА), громадська організація «Київська Школа Рівних Можливостей», Київський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Медіапартнер: Видавничий дім «Справи сімейні». 

Проведення заходу підтримано програмою «Здоров’я жінок України» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Програма впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу в партнерстві з Фондом «Здоров’я жінки та планування сім’ї» – українською неурядовою організацією, що працює у сфері планування сім’ї та репродуктивного здоров’я та є членом Міжнародної федерації планування сім’ї.

Запрошуємо представників ЗМІ підтримати ініціативу громадськості.

Акредитація та додаткова інформація:

Ірина Конченкова 050 462 43 26 gender@ukr.net,  Інна Душка  096 172 40 18