«Незручні» теми з учнями гімназії "Міленіум"

Дата: 14.05.2021

«Незручні» теми з учнями гімназії

 

Сьогодні на «незручні» теми говорили з учнями 5-их класів гімназії «Міленіум» № 318.

📍 Після проголошення теми тренінгу: «сексуальне насильство», вже було зрозуміло, що дітям це цікаво! Активність зашкалювала.

📍Коли почався Мультфільм "Розкажи дорослому, якому довіряєш", в класі стояла абсолютна тиша і вся увага дітей була прикута до екрану. Діти створювали портрети кривдника, дитини, що постраждала від насильства, розповідали власні історії, які вже мали місце в іхньому «віртуальному» житті, пропонували варіанти протидії агресії, яка сьогодні існує в Інтернеті.

📍З одного боку, діти знають багато і орієнтуються в сучасних викликах, з іншого боку – не знають простих і очевидних речей!

❗️Висновок: діти ХОЧУТЬ про ЦЕ говорити, вони вже стикаються з грумінгом, секстингом, сексторшеном, не завжди знаючи терміни, але мають власні історії і хочуть ділитися.

📍Багато дітей спілкуються з батьками і від них отримують поради та інформацію, але далеко не всі. Треба працювати з батьками.

📍Коли на екрані з’явилися телефони гарячої лінії, посилання на чат-бот, який допоможе у випадках загрози насильства, всі діти фотографували номери.

Інформація вся була актуальна, виважена і враховувала вік дітей ☝🏼

♦️Заходи відбуваються в рамках проєкту «Захист прав дітей: АРТ-технології надихають» за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. »