Майстер-Клас «Музика Єднає!» Від Анни Крістофферссон

Дата: 09.10.2011

Майстер-Клас «Музика Єднає!» Від Анни Крістофферссон

9 листопада 2011 року

                  

Прес-реліз

             Майстер-клас «Музика єднає!» від Анни Крістофферссон

 

    9 листопада 2011 року шведська джазова співачка Анна Крістофферссон вдруге провела музичний майстер-клас для української молоді в київському салоні  «МузТорг».Окрім світового визнання в музичних колах, виконавиця має багаторічний досвід викладання музики та обожнює спілкуватися зі студентами в неформальній атмосфері. Саме це спонукало зірку долучитися до проведення соціальних заходів під час українського туру. Зокрема, у вересні цього року Анна Крістофферссон разом із гітаристом Пабло Доналдо стали лідерами першого молодіжного майстер-класу із серії «Музика єднає!», що був спрямований на інтеграцію молодих людей з особливими потребами.

     Другий майстер-клас серії був орієнтований на взаємодію та спілкування молодих людей різного етнічного походження. Під час нього молодь мала можливість опанувати вокальні та ритмічні техніки, відчути себе учасником музичного джему, а також розважитися та знайти нових друзів.

     Захід проходив в рамках проекту «Музика зцілює!», що реалізується Міжнародною громадською організацією «Школа Рівних Можливостей»спільно із мережею музичних супермаркетів «МузТорг», за сприяння Посольства Швеції в Україні.

 

     Контактна особа:

Юлія Митурич,

координатор проекту «Музика зцілює!»

моб. +38 098 612 95 34

e-mail: music.heals.project@mail.com

 

Anna Christoffersson

     Анна Крістофферссон (Anna Christoffersson) народилася в Готеборзі в 1977 році і зараз мешкає у Стокгольмі. В столицю Швеції вона переїхала задля того, щоб нарешті присвятити себе музиці повний робочий день. Співачка є автором більшості своїх пісень. 2006 року в дуеті з відомим піаністом Стівом Доброгошем (Steve Dobrogosz) Анна записала альбом «It'salwaysyou», а 2008 року випустила сольний альбом «One». У травні цього року співачка здобула престижну в музичних колах Швеції премію SKAP на композиторську діяльність. На разі Анна Крістофферссон активно гастролює в дуеті з гітаристом та співаком Пабло Доналдо (Pablo Donaldo). Зокрема, в квітні цього року відбулися їхні виступи в Києві та Одесі в рамках Днів Швеції в Україні.Увересні цього року Анна та Пабло завітали в Україну, щоб взяти участь в заходах першого етапу проекту «Музика зцілює!». У листопаді 2011 року Анна Крістофферссон знову завітає в Україну в рамках Днів Швеції.

Офіційний веб-сайт: http://www.annachristoffersson.com/

Facebook: http://www.facebook.com/pages/Anna-Christoffersson/102075586511388?sk=info

 

Інформація про проект «Музика зцілює!»: http://www.facebook.com/pages/Музика-зцілює/136113609816849?sk=info або на сайті: http://www.gender-ua.org