Квест «Інтернет – Частина Твого Життя? Зроби Його Безпечним!»

Дата: 09.02.2011

Квест «Інтернет – Частина Твого Життя? Зроби Його Безпечним!»

9 лютого 2011 року з нагоди Всесвітнього дня безпеки дітей в інтернеті відбудеться квест для київських старшокласників«Інтернет частина твого життя? Зроби його безпечним!». Захід ініціює Міжнародна громадська організація «Школа Рівних Можливостей», член «Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті».

Квест має на меті навчити школярів відповідальному використанню інтернет-сервісів. Під час заходу10 команд будуть виборювати звання найкращих знавців безпечного інтернету, а понад 200 учасників груп підтримки активно їм допомагатимуть. Також у програмі заходу: пізнавальні конкурси, виступи представників «Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті» та вистава Ґендерного інтерактивного театру «Агенти веб-безпеки».

 

Запрошуємо на квест, що відбудеться 9 лютого 2011 року о 13:00

за адресою вул. Героїв Севастополя, 35(Центрдитячої і юнацької творчості)

 

Організатори заходу:

 

Фінансова підтримка наданаМіжнародною організацією ЕКПАТ, утому числів рамках Молодіжного партнерського проекту проти комерційної сексуальної експлуатації дітей

 

 

День безпечного інтернету(Європейськийдень безпечного інтернету) започатковано у 2004 р. організацією Insafe(Європейською мережею безпечного інтернету). Організовується для поширення практики безпечного та відповідального користування інтернет-технологіями і мобільним зв’язком, особливо серед молоді та дітей. У 2010 році до Дня безпечного інтернету відбулося понад 500 заходів у 65 країнах по всьому світу. Заходи сприяють встановленню діалогу між користувачами інтернет-послуг, державними структурами, громадськими організаціями та представниками бізнес-структур, що займаються постачанням інтернет-послуг та створюють новітні технології. Тема 2011 року - "Наше віртуальне життя" під гаслом "Це більше, ніж гра, це – життя".

 

За додатковою інформацією звертайтеся до:

Ірини Конченкової, «Школа Рівних Можливостей»

т. моб.: 050-462-43-26

gender@ukr.net

Ольги Данченкової, PR-агенція «CLEVER group»

тел.: 492-89-04

danchenkova@clever-group.com.ua

Завантажити прес-анонс