Громадський транспорт – пастка?

Дата: 25.04.2021

Громадський транспорт – пастка?

Громадський транспорт – пастка?

Громадський транспорт користується високою популярністю у населення. І не дивно, адже з його допомогою можна досить швидко та недорого дістатися майже будь-якого місця на карті. Однак саме в ньому ви можете зіштовхнутися із небезпекою у вигляді так званих фротерів.

Спочатку ознайомимося із новим для багатьох терміном.

Фротеризм – це коли насильник отримує сексуальне задоволення від процесу тертя або дотику до жертви своїми статевими органами. Найчастіше цей акт насильства відбувається в громадському транспорті, коли присутній натовп, таким чином, жертві нема куди посунутися та тікати, а насильник може зробити вигляд, що це випадковість, виправдовуючись відсутністю місця.

Зазвичай, коли людина відчуває щось подібне, вона починає відганяти від себе думки, що насильник робить це спеціально. Виправдовує все тіснотою, та думає, що з нею цього не може статися. Але в певний момент людина, яка відчуває дотики, розуміє з чим стикнулася. У більшості випадків, перша емоція, яку вона відчуває – це сором. Усе це спровоковано культурою віктимблеймингу (звинувачення жертви) у нашому суспільстві. Також людина може відчувати сором або збудження.

Є кілька шляхів за допомогою яких можна спинити фротера.

‼️ Привернути увагу суспільства. Голосно сказати: «Тут маніяк!» або: «Чоловіче, досить чіпати мої статеві органи!», «Не торкайтеся!»

‼️ Можна розвернутися до фротера та подивитися прямо в його очі. Скоріш за все, він буде невдоволений такими діями та припинить чіпати вас.

‼️ Перейти в інший кінець вагону, туди, де доступу до вас у цієї людини не буде.

‼️ Якщо ви не наважуєтеся на вище перераховані дії, можна підійти до людини поруч, що викликає у вас довіру та попросити про допомогу, сказавши, що до вас торкаються.

Будьте уважними та ніколи не мовчіть, якщо бачите фротера! Часто людині, яка знаходиться недалеко від вас і потерпає від дій фротера, необхідна саме ваша допомога!

Не бійтеся, що злочинець якимось чином заподіє вам зло, зазвичай, такі люди неагресивні, тихі та боязкі.