Амбасадорки європейських змін у Німеччині

Дата: 21.11.2023

Амбасадорки європейських змін у Німеччині

Школа Рівних Можливостей School of Equal Opportunities продовжує реалізацію ініціативи «Амбасадорки європейських змін». У місті Ольденбург нас зустрічали партнери з Німеччини і Польщі. Зібралися дівчата з трьох країн, щоб упродовж десяти днів виявити спільні інтереси і цінності, а також у креативних формах продемонструвати новим друзям і широкій аудиторії свої національні традиції.

🔶 Оскільки основною метою ініціативи є адвокатування підтримки громадянського суспільства в рамках Східного Партнерства компоненту гендерна рівність шляхом залучення до активних дій з утвердження прав людини найменш захищеного під час війни прошарку українського соціуму – дівчат з інвалідністю, важливою частиною програми міжнародної зустрічі було відпрацювання прийомів спілкування та адвокаційних навичок.

🔶 Тренінговий блок був спрямований на розкриття двох пріоритетів, а саме: – на захист прав людини, а також – на відповідь на виклики війни з рашистами як в Україні, так і в Польщі та Німеччині. Зокрема йшлося про набуття дівчатами навичок самозахисту, прийомів виходу з кризових ситуацій, надбання самовідчуття незалежності та суспільної гідності у масштабах європейської солідарності.

🔶 Задоволені і щасливі амбасадорки повернулися в Україну готові до нових спільних адвокасі-акцій та виконання власних планів дій.

📌 Далі стежимо за новинами ініціативи на наших сторінках у Фейсбуці: https://www.facebook.com/ipoSEO ℹ  та https://www.facebook.com/gendernaobservatoriya

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Ініціатива підтримана Українською національною платформою Форуму громадянського суспільства Східного партнерства Інститут економічних досліджень та політичних консультацій @Українська платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства @(https://www.facebook.com/unp.eap.csf)

#ШРМ_УНП