Амбасадорки європейських змін: маленькі кроки в межах спільних дій УНП

Дата: 21.11.2023

Амбасадорки європейських змін: маленькі кроки в межах спільних дій УНП

Школа Рівних Можливостей здійснює Ініціативу «Амбасадорки європейських змін» як член потужного громадського обєднанняУкраїнської національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (http://eap-csf.org.ua/).

Це мережа з понад 140 громадських організацій України, що відстоює українські інтереси в рамках Східного партнерства. Платформа є частиною Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП).

Форум громадянського суспільства Східного партнерства (https://eap-csf.eu/) - унікальна багаторівнева регіональна платформа громадянського суспільства, спрямована на просування європейської інтеграції, сприяння реформам та демократичним перетворенням у шести країнах Східного партнерства - Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.

Будучи громадським елементом СхП, ФГС СхП намагається посилити громадянське суспільство у регіоні, підвищити рівень взаєморозуміння  у публічному дискурсі та політиці шляхом сприяння демократії участі та фундаментальних свобод. ФГС СхП – це позапартійна доброчесна неурядова організація.

Київська Школа Рівних Можливостей є частинкою цієї структури і робить свої маленькі кроки у спільному напрямі.

За новинами Ініціативи стежимо на наших сторінках у Фейсбуці: https://www.facebook.com/ipoSEO ℹ  та https://www.facebook.com/gendernaobservatoriya

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП в 2021-2023 роках», що фінансується Європейським Союзом, Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Ініціатива підтримана Українською національною платформою Форуму громадянського суспільства Східного партнерства Інститут економічних досліджень та політичних консультацій @Українська платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства @(https://www.facebook.com/unp.eap.csf)