Школа Рівних Можливостей

Міжнародна громадська організація, створена за ініціативою молоді і зареєстрована у Міністерстві юстиції у грудні 2000 року. 19 грудня ми отримали Свідоцтво про реєстрацію. Цей день і є днем народження нашої Школи.

Що ж це за Школа? І чому всі всі три слова в її назві пишуться з великої букви? Все дуже просто - в кожне слово закладено особливий зміст.

В нашій Школі всі навчаються і навчають, тобто і дорослі - тренерки-наставниці, і юні тренери й тренери, волонтери й волонтерки одночасно є і учнями і педагогами: отримують нові, найпотрібніші сьогодні знання з тим, щоб передавати їх іншим.

Рівні Можливості - це те, що ми маємо у Школі, і те, до чого прагнемо в майбутньому. Це ґендерна рівність, рівні права і можливості для кожного й кожної, для юнаків і дівчат, для жінок і чоловіків, для матерів і батьків, для дітей і людей с особливими потребами.

На заняттях, які звуться тренінгами, ви дізнаєтеся, що таке політика рівних прав і можливостей (інакше кажучи, гендерна політика), яку нам з вами формувати і здійснювати, якщо ми хочемо жити у правовій демократичній державі, у вільному громадянському суспільстві.

У нашій Школі всі - рівні: поважають права одне одного, думки кожного й кожної. На тренінгах всі знаходяться в одному колі, всі дотримуються одних правил і єдиного Кодексу, який, до речі, також ми розробили всі разом.

Мета діяльності Школи Рівних Можливостей - участь у творенні нового демократичного суспільства, що складається з таких особистостей, якими прагнемо стати ми - юнаки й дівчата третього тисячоліття.