18 листопада - червона дата в календарі Школи Рівних Можливостей

Дата: 19.11.2021

18 листопада - червона дата в календарі Школи Рівних Можливостей

18 листопада - червона дата в календарі Школи Рівних Можливостей. Тому ми не могли не провести інформаційні заходи в ці дні.

🔸Сьогодні спільно з нашими партнерами - Київським міським центром соціальних служб та Службою у справах дітей зібрались у дружньому колі, щоб поділитися досвідом роботи в сфері попередження та протидії сексуальному насильству щодо дітей.

🔸В рамках проєкту "Захист прав дітей: АРТ-технології надихають" за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Києві команда фахівців Школи Рівних Можливостей провела десятки тренінгів, майстер-класів, інформаційних кампаній для школярів, освітян, батьків, психологів, соціальних працівників в Києві та регіонах. Під час заходу були продемонстровані фрагменти інтерактивних форм роботи з різними цільовими групами.

‼Напередодні Європейського Дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства Генеральна секретарка Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич закликала нас активізувати свої зусилля щоб "коло довіри" дітей було максимально безпечним. Присутні на цьому заході розуміли, що цей заклик стосується саме них, адже вони працюють з дітьми, діти їм довіряють, діти до них звертаються за допомогою.

🙏Хочеться подякувати Руслану Горчинскому, Ярославі Колобовій, Яніні Нємой, Ользі Кострач, Світлані Максимець, Алині Малиновській, Крементуло Оксані, Леоніді Пономарьовій за підтримку та допомогу!

Також вдячні представницям Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Києві за участь у заході.