Я – Донбас (2015 - 2017)

Дата: 11.12.2015

Я – Донбас (2015 - 2017)

«Я – Донбас» (2015 - 2017) вже своєю назвою стверджує єдність України, причетність та небайдужість кожного та кожної до викликів, з якими стикнулася Україна.

ГО Школа рівних можливостей ініціювала проведення широкомасштабної інформаційної кампанії «Я – Донбас», яка через навчальні заклади охопила громаду міста Києва.

У рамках проекту була розроблена інтерактивна програма, яка включала інформаційний блок щодо проблем та потреб переселенців, відео матеріали, документальний фільм «Війна очима дітей», підготовлений фахівцями організації, багато різних імпровізацій – все це заохочувало глядачів бути активними учасниками сценічного дійства та сприяло діалогу між переселенцями та громадою. Інформаційний блок давав відповіді на питання: що повинна робити громада задля підтримки переселенців, у вирішенні їх проблем і захисті їх прав та свобод. Реальні історії громада почула від самих переселенців.

Фахівцями організації була створена нова емоційна, яскрава вистава Гендерного інтерактивного театру, яка візуалізувала гострі моменти життя переселенців.

В рамках проекту було проведено  15 масових заходів, кількість поінформованих під час цих заходів склала не менше 2 500 осіб, через ЗМІ з проектом було ознайомлено до 10 000 осіб.

В 2017 році проект продовжується.

Проект підтриманий Крим SOS, Київським міським центром сім’ї «Родинний дім», партнерськими організаціями.