Відеофільм, що розкриває правила безпеки в мережі Інтернет. Використовується при проведенні інтерактивних інформаційних кампаній та супроводу театральних вистав.

Відеофільм на тему протидії торгівлі жінками та дітьми, створений на основі реальних історій для проведення інформаційних кампаній, зокрема на Майдані Незалежності, які широко висвітлювались по телебаченню, та супроводу театральних вистав.

Відеофільм до спектаклю соціального театру Школи Рівних Можливостей, показаного не лише в Україні, а й в багатьох країнах світу.

Відеоролик про протидію торгівлі людьми та попередження сексуального рабства силами театрального колективу громадської організації, який був показаний на центральних телеканалах.

Чому вони змушені були покинути рідні домівки? Фільм для супроводу форум-театру.

Соціальний театр Школи Рівних Можливостей, який діє в організації з 2002 року, має два рівнозначні крила. Це Ґендерний інтерактивний театр, що розкриває найболючіші проблеми суспільства, і Форум-театр, який допомагає конкретним людям знайти вихід з реально існуючої кризової ситуації. Театр є важливим напрямом і серцем діяльності громадської організації та новоствореної Всеукраїнської антидискримінаційної мережі «Ґендерна обсерваторія».

Фільм присвячений методиці форум-театру, яку Школа Рівних Можливостей застосовує у попередженні та протидії торгівлі людьми, а також у подоланні інших негативних явищ.

"Якщо методика форум-театру допомогла мені, вона допоможе і тисячам інших жінок"