Київська школа рівних можливостей ініціює проведення цієї соціальної дівочої акції, яка збере близько 200 дівчат у Колонній залі Київської мерії, щоб привернути увагу влади і громади столиці до проблем дівчат та жінок – миротворниць у ситуації військових конфліктів.
2016-05-24 09:33:00

У рамках кампанії

«16 днів проти ґендерного насильства»

 

 

25 листопада 2016, 13:00, Київ                                                                                                           

                                                                                                                                     

Ірина Конченкова, т. 050 184 92 92

gender@ukr.net

   ПРЕС-АНОНС                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

Сьогодні - просто дівчата, завтра - миротворниці!

 

Київська школа рівних можливостей ініціює проведення цієї соціальної дівочої акції, яка збере близько 200 дівчат у Колонній залі Київської мерії, щоб привернути увагу влади і громади столиці до проблем дівчат та жінок – миротворниць у ситуації військових конфліктів.

Дівчата-учасниці будуть «приміряти» на себе ролі жінок у різних сферах діяльності: політиці, військовій справі, волонтерській, міжнародній і правозахисній діяльності, в поліції, журналістиці та роботі з молоддю, щоб зрозуміти основні завдання, механізми вирішення питань рівності та справедливості, власної участі у миротворчих процесах тощо…  

Актуальність заходу продиктована резолюцією Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека», на виконання якої в Україні цього року прийнято відповідний Національний план дій. Дівчата розроблять пакет пропозицій щодо конкретних дій для представниць різних сфер у впровадженні положень зазначеної резолюції.

Сьогодні потенціал українських жінок недооцінений не лише у миротворчості, але й у інших сферах життя. То ж цією акцією організатори стверджують, що резолюцію 1325 треба розглядати як  реальний інструмент, а Національний план як можливий формат гармонізації ситуації в суспільстві за участі жінок і дівчат.

  

Соціальна дівоча акція є першим кроком у проведенні широкої інформаційної кампанії, яка в подальшому пройде в усіх районах міста Києва. До цих подій театр Школи рівних можливостей підготував нову виставу, яка не залишить байдужою жодної аудиторії.

Захід відбудеться в рамках проекту «Резолюція 1325 як інструмент утвердження рівності, справедливості, миру», який здійснюється за підтримки Українського жіночого фонду.

  • Участь в акції візьмуть Ганна Старостенко, заступник голови Київської міської державної адміністрації; Валерій Танцюра, начальник Служби у справах дітей та сім'ї; Олена Фіданян, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту; Галина Козлова,директор КЦС «Родинний дім»; представники громадських організацій: «Школа Рівних Можливостей», ВМГО «НОСУ», «Федерація жінок за мир в усьому світі», Громадська Ліга «Україна-НАТО», МГО МОЗІРОН, Благодійний фонд «З теплом у серці»; Представництво «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні.

 

  • Акція пройде за адресою вул. Хрещатик, 36. Колонна зала КМДА.

 

  • Дата і час проведення: 28 листопада, з 12.00 до 15.00

 

 


trans.tagLister.tagKey