У грудні 2010 року в колі друзів, партнерів, прихильників ШРМ відсвяткувала своє 10-ліття. Подія відбувалася в театрі «Актор», де зібралися представники й представниці усіх поколінь Школи. І всі вони брали участь у спектаклях Ґендерного інтерактивного театру Школи Рівних Можливостей.

Жіночий консорціум України висловлює своє обурення та занепокоєння стосовно підходу, який використовується в агітаційній передвиборчій роботі партією «Свобода» у м. Луцьк, і заявляє, що агітаційні кампанії, які пропагують насильство

Кандидат от правящей партии трудящихся Бразилии (PT) Дилма Руссефф в воскресенье стала преемницей президента Луиса Инасиу Лула да Силва

Всеукраинская женская еврейская организация Проект Кешер приступила к работе над проектом "Украина без насилия: женщины решают проблему сообща" проект реализуется по программе малых грантов Фонда поддержки демократии (Посольство США в Украине).

Міжнародна громадська організація Школа Рівних Можливостей спільно з Київским міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КМДА організує проведення навчально-просвітницької гри - квесту «Захисти свої права» для старших підлітків.