“Разом!” – під таким гаслом пройде Літня школа – 2012,що збере в Євпаторії активних дітей-лідерів

Історичний проект про переселення на Західній Україні.

15 лютого 2012 року в Київській міській державній адміністрації до Днів Безпечного Інтернету в Україні відбувся Інтерактивний форум «Діємо в інтернет разом та безпечно», що об’єднав освітян, школярів, представників бізнесу, громадськості та влади з метою попередження онлайн-загроз і захисту дітей в інтернет.

План заходів Школи Рівних Можливостей в рамках Кампанії «16 днів проти гендерного насильства»

Ґендерний інтерактивний театр Школи Рівних Можливостей взяв у часть у офіційному закритті Молодіжного кінофестивалю GenderFilmFest, організованого Програмою розвитку ООН за підтримки Представництва ЄС в Україні та Міністерства соціальної політики України.

9 листопада 2011 року шведська джазова співачка Анна Крістофферссон вдруге провела музичний майстер-клас для української молоді в київському салоні «МузТорг».

У вересні 2011 року МГО «Школа Рівних Можливостей» спільно з Посольством Швеції провели перші заходи проекту «Музика зцілює!». Ідеєю проекту є допомога конкретним групам населення з використанням музичних засобів.

Відома джазова виконавиця зі Швеції Анна Крістофферссон (AnnaChristoffersson) завітає в Україну для того, щоб 17 вересня 2011 року в Арт-клубі «44» виступити з благодійним концертом на підтримку дітей з вадами серця.

В рамках проекту 17 вересня в м. Києві відбудеться благодійний концерт шведської джазової зірки Анни Крістофферссон (AnnaChristoffersson), метою якого є збір коштів для лікування дітей з вадами серця.

Міжнародна Школа Рівних Можливостей повідомляє, що розпочався збір на анкет на Kirchentag до Гамбурга

Школа Рівних Можливостей взяла участь у святкуванні Днів Європи в Україні

З нагоди Всесвітнього дня пам’яті жертв СНІДу Школа Рівних Можливостей 16 травня проведе акцію «Ми пам`ятаємо, щоб жити». Захід відбудеться у Київському міському правобережному центрі для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді.

Це тема відкритих дебатів, які відбудуться між студентами Дніпропетровського Національного Університету імені Олеся Гончара, у 1 навчальному корпусі ДНУ 23 березня 2011 року в рамках всеукраїнського проекту «Вчимося себе захищати».

«Використання інноваційних технологій у проведенні інформаційних кампаній з утвердження ґендерної рівності, протидії торгівлі людьми та захисту прав дітей»

9 лютого 2011 року з нагоди Всесвітнього дня безпеки дітей в інтернеті відбудеться квест для київських старшокласників «Інтернет частина твого життя? Зроби його безпечним!». Захід ініціює Міжнародна громадська організація «Школа Рівних Можливостей», член «Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті».