Плануй майбутнє сьогодні! Громадська організація «Київська Школа Рівних Можливостей» спільно з Київським міським центром сім’ї «Родинний дім» виконавчого органу Київради (КМДА) розпочинають низку інформаційних заходів, мета яких донести до молодого покол

Фундація «Добра Воля» із Кракова (Польща) разом із Міжнародною Школою Рівних Можливостей з Києва (Україна) запрошують членів організацій, які працюють із молоддю в Києві,

Загострення політичної кризи в Україні останніми днями набуло міжнародного значення. Країни всього світу активно підключилися до розв’язання конфлікту, який виник через безпосередню участь у ньому нашого сусіда та донедавна надійного стратегічного партнера – Росії. Вона розгорнула широкомасштабну військову операцію в Криму. Як українські жінки зможуть знизити градус протистояння, що виникло? З відповіді на це запитання розпочалася розмова з головою правління Міжнародної Школи Рівних Можливостей Ларисою КОЛОС.

У країні триває глибока політична криза, яка загрожує перерости на економічну та соціальну. Чи можна було її уникнути і що треба зробити для зниження нинішньої напруги в суспільстві? Про це розмовляємо з головою правління Міжнародної Школи Рівних Можливостей Ларисою КОЛОС.

В Україні багато різних театрів – і професійних, і аматорських. Та є один, що гідний особливої уваги. Бо дотепер не мав аналогів ані в нашій країні, ні навіть за кордоном. Йдеться про Ґендерний інтерактивний театр.

Кампанія ініційована у 1991 році Центром жіночого Глобального Лідерства. Заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Школа Рівних Можливостей розпочинає реалізацію проекту «Ґендерний інтерактивний театр як інформаційно-просвітницький інструмент»

Розпочалося тестування на програму FLEX! Участь безкоштовна!

30 липня у офісі Американских Рад з міжнародної освіти представниця Школи Рівних Можливостей зі своїми іноземними колегами провели узагальнюючу порівняльну лекцію щодо ситуації гендерної рівності в трьох країнах: Австрія, США, Україна.

«Поліпшення інтеграції гендерних компонентів у місцевих програмах: моделі взаємодії влади і громади»

Київська Школа Рівних Можливостей Тендер на проведення заходів з оцінки організаційної спроможності

Домашнє насильство – сором для кривдників, а не для постраждалих

«Київстар» оголосив старт нової соціальної кампанії «За безпеку дітей в інтернеті»

У 2013 році відбудеться фестиваль "Kirchentag". Всіх бажаючих членів МГО "Школа Рівних Можливостей" запрошуємо до реєстрації.