В Україні багато різних театрів – і професійних, і аматорських. Та є один, що гідний особливої уваги. Бо дотепер не мав аналогів ані в нашій країні, ні навіть за кордоном. Йдеться про Ґендерний інтерактивний театр.

Кампанія ініційована у 1991 році Центром жіночого Глобального Лідерства. Заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Школа Рівних Можливостей розпочинає реалізацію проекту «Ґендерний інтерактивний театр як інформаційно-просвітницький інструмент»

Розпочалося тестування на програму FLEX! Участь безкоштовна!

30 липня у офісі Американских Рад з міжнародної освіти представниця Школи Рівних Можливостей зі своїми іноземними колегами провели узагальнюючу порівняльну лекцію щодо ситуації гендерної рівності в трьох країнах: Австрія, США, Україна.

«Поліпшення інтеграції гендерних компонентів у місцевих програмах: моделі взаємодії влади і громади»

Київська Школа Рівних Можливостей Тендер на проведення заходів з оцінки організаційної спроможності

Домашнє насильство – сором для кривдників, а не для постраждалих

«Київстар» оголосив старт нової соціальної кампанії «За безпеку дітей в інтернеті»

У 2013 році відбудеться фестиваль "Kirchentag". Всіх бажаючих членів МГО "Школа Рівних Можливостей" запрошуємо до реєстрації.

“Разом!” – під таким гаслом пройде Літня школа – 2012,що збере в Євпаторії активних дітей-лідерів

Історичний проект про переселення на Західній Україні.

15 лютого 2012 року в Київській міській державній адміністрації до Днів Безпечного Інтернету в Україні відбувся Інтерактивний форум «Діємо в інтернет разом та безпечно», що об’єднав освітян, школярів, представників бізнесу, громадськості та влади з метою попередження онлайн-загроз і захисту дітей в інтернет.

План заходів Школи Рівних Можливостей в рамках Кампанії «16 днів проти гендерного насильства»