Проект «Ті, що надихають» був створений для того, щоб надати можливості інклюзивній молоді і тим, хто з такою молоддю працює

Добігає кінця цьогорічна акція «16 днів проти гендерного насильства», в рамках якої Школою Рівних Можливостей проведено та ініційовано багато різнопланових тематичних заходів.

В рамках акції у Школі Рівних Можливостей 4 грудня відбувся тренінг «Економічне насильство в сім’ї, його причини і шляхи подолання». Учасники та учасниці тренінгу – студентська молодь, жінки, які перебувають у декретній відпустці, освітяни, жінки, яким була цікава тема тренінгу.

Майстер-клас «Як не можна жити або причини захворювань. Про психосоматику неврозів» провела Катерина Гинджак. (м. Миргород) – відомий в Україні лікар-психотерапевт вищої категорії, доктор философії в галузі психології. Її «послужний список» заслуговує на повагу.

26 листопада 2018 року в Колонній залі КМДА відбувся інформаційно-просвітницький захід «Від миру в родині до миру в Україні. Зупинимо насильство стосовно жінок», який провів Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» у рамках відкриття міжнародної акції «16 днів проти ґендерного насильства» за підтримки Київської міської державної адміністрації, Служби у справах дітей та сім’ї (КМДА).

У День Святого Валентина, який так люблять відзначати діти і молодь, у Київській гімназії «Міленіум» № 318 пройшла соціально-мистецька акція, під час якої діти перекинули місточок між трьома найдорожчими на сьогодні цінностями: Мир, Творчість і Любов.

Наші юні актори відточують свою майстерність, набувають популярності та знаходять своїх прихильників та своїх глядачів. Після вдалого виступу в гімназії «Міленіум» № 31818 перед паралеллю 8 класів (13 січня) отримали запрошення виступити перед учнями 9-их класів.

Чи приєднається місто Золотоноша до самоорганізованої мистецької ініціативи ДЕ НЕ ДЕ?"Люби та знай свій рідний край" – це тематичний заголовок шкільних творів, використовуючи який, учасники самоорганізованої мистецької ініціативи ДЕ НЕ ДЕ іронізують та вдаються до смислових радянських патернів у прагненні наповнити їх новим змістом, перетворюючи старі поняття та занедбані об’єкти на щось нове й модернове.

До Громадського Простору часто звертаються представники активних громад в пошуку ресурсів та можливостей, які можна закумулювати на цікаві, а головне, дуже потрібні ініціативи. На стратегічній сесії ...

У межах кампанії «16 днів проти ґендерного насильства» Школа Рівних Можливостей ініціювала проведення Дня Миру в спеціалізованій школі № 187 м. Києва.

28 листопада у Колонній залі Київської мерії пройшла ініційована Київською школою рівних можливостей унікальна подія – Перший дівочий форум, який об’єднав понад 200 дівчат з одинадцяти навчальних закладів столиці. Цей захід відбувся в рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти ґендерного насильства». У фокусі уваги були питання миру та безпеки України, ґендерної рівності та справедливості.

Київська школа рівних можливостей ініціює проведення цієї соціальної дівочої акції, яка збере близько 200 дівчат у Колонній залі Київської мерії, щоб привернути увагу влади і громади столиці до проблем дівчат та жінок – миротворниць у ситуації військових конфліктів.

8 листопада у приміщенні Золотоніської гімназії проходить круглий стіл, на якому за участю представників влади і активістів громади буде обговорено перспективи співпраці Золотоніської міської ради

готується до реалізації проекту «Не продавайся» за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції (надалі – МОМ) щодо попередження торгівлі людьми в Україні іоголошує тендер на пошук

Фундація «Добра Воля» із Кракова (Польща) разом із Міжнародною Школою Рівних Можливостей з Києва і Тернопільською обласною громадською організацією «Партнерство» запрошують членів організацій, які працюють із молоддю до участі у освітньому проекті „Навчання та налагодження антидискримінаційних зв'язків українських недержавних організацій”.