2016-04-26 22:25:00

1. Вирішувати нам - відповідати нам. Методичні рекомендації з проведення тренінг-курсу підлітками-інструкторами: Посібник / Т.П.Авельцева, Н.В.Зимівель, О.А.Голоцван та ін. - К.: Навчальна книга, 2002. - 255 с.

"Методичні рекомендації з проведення тренінг-курсу підлітками-інструкторами" розроблено на допомогу підліткам-інструкторам - ведучим тренінгових занять за Програмою Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, ПРООН/ЮНЕЙДС "Сприяння просвітницькій роботі "рівний - рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя.

2. Відповідальне батьківство. Матеріали навчального семінару для тренерів / Упорядники: В.С.Лозинський, І.Є.Конченкова, Н.П.Бурмака, І.В.Гуртова, М.С.Хосрошвілі. - К.: 2004.

3. Власна справа: Навч.-метод. посіб. для початківців / О.Климко, К.Ковалко. - К.: 2001. - 108 с.

 Посібник крок за кроком знайомить підприємців-початківців з тим, як зареєструвати, вести і зробити успішною власну справу. Видання здійснене в рамках громадської програми економічного розвитку жінок Winrock Intrnational та комплексної програми Міжнародного благодійного фонду розвитку інтелектуальних та природних ресурсів України "Від домашньої економіки до державної політики".

4. Власна справа-2.: Метод. посіб. для тренерів / О. Данилейко. І.Захарченко, К.Ковалко. - К.: Юніверс, 2002. - 144 с.:іл..

Посібник "Власна справа-2" розрахований на тих, хто проводить тренінгові навчання з підприємцями-початківцями або розпочав власну справу та прагне обмінюватися досвідом з іншими. Він розроблений тренерками-практиками Школи Рівних Можливостей.
Видання здійснено в рамках Міжнародної програми економічного розвитку жінок Winrock Intrnational і соціального партнерства з Державним комітетом України у справах сім'ї та молоді.

5. Ґендерний інтерактивний театр: Навч.-посіб. / Я.Нємая, Л.Колос, І.Конченкова та ін./ Школа Рівних Можливостей. - К., 2005. - 100 с.

Навчально-методичний посібник допоможе створити власний театр у школі, вузі, громадській організації. Він зацікавить також тих, хто з ґендерних позицій розкриває новітні підходи у просвітницькій роботі в середовищі сучасної молоді, яка активно будує нове справедливе громадянське суспільство, суспільство рівних можливостей.
Посібник розрахований на тренерів, педагогів, школярів і студентів, активістів громадського руху, всіх, хто розробляє ґендерні освітні та просвітницькі програми і поширює ґендерні знання.

6. Запобігання насильству в сім'ї. Практичний посібник для дільничних інспекторів міліції / Київ. Школа Рівних Можливостей: Ред.-упоряд. О.В.Лясковська. - К.: 2004, 108 с.

Посібник розрахований на правоохоронців, фахівців управлінь у справах сім'ї та молоді, соціальних працівників, представників та представниць неурядових організацій, які беруть участь у захисті прав людини, зокрема попередженні насильства в сім'ї.
Документи та методичні рекомендації допоможуть у практичній роботі всім, хто готовий зупинити домашнє насильство й прийти на допомогу потерпілим.

7. Здорова родина - здорова країна. Методичні матеріали навчального семінару для тренерів / І.К.Сосін, О.С.Кочарян, В.С.Лозинський, Н.П.Бурмака, І.В.Гуртова, І.Є.Конченкова, М.С.Хосрошвілі. - К.:2004.

Видання містить комплекс сучасних психолого-педагогічних методик, за допомогою яких в доступній ігровій формі надаються знання щодо профілактики алкогольної залежності, формуються уміння і навички відстоювати власну думку. Заняття сприяють орієнтації на здоровий спосіб життя як на одну з основних складових становлення особистості.
Методичні матеріали розраховані на спеціалістів в області психології, педагогіки, медицини, а також на широке коло зацікавлених читачів.

8. Нормативно-методичні основи ґендерних перетворень / Київ. Школа Рівних Можливостей: - К., 2004. - 260 с.

До збірника увійшли міжнародні та вітчизняні нормативні й методичні документи з ґендерної проблематики, базові для формування національних ґендерних стратегій та планів дій у сфері ґендерних перетворень.
Збірник може служити хрестоматією, методичним та навчальним посібником для учасників/учасниць тренінгів та семінарів, які отримують ґендерну освіту, а також - посібником для державних службовців, науковців і педагогів, що працюють у сфері утвердження рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

9. Пособие по гендерному анализу

     Данное пособие посвящено обсуждению того, как и почему необходимо проводить гендерный анализ при разработке законодательства, политических курсов и программ в соответствии с Руководством по гендерному анализу, определяющим методологию включения гендера в разработку политических курсов шаг за шагом.
Издание осуществлено при поддержке Канадского агентства международного развития Посольства Канады в Украине, Канадско-украинского гендерного фонда.

10. Пропаганда безпечної поведінки серед молоді. Навчальний модульний курс / Упорядники: юні тренери й тренерки Школи Рівних Можливостей. - К.: Вид.група "Око", 2005.

     Видано в рамках проекту "Ні! Насильству над дітьми" за підтримки Посольства Фінляндії в Україні.
Це видання допоможе учасникам та учасницям тренінгів оволодіти необхідними знаннями з профілактики небажаної вагітності, ВІЛ/СНІД та інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також засвоїти навички безпечної поведінки. На спеціально відведених сторінках можна робити записи під час тренінгів, а потім використовувати матеріали у власній просвітницькій роботі з однолітками.
Юні тренери й тренерки знайдуть тут необхідні вправи та інформацію, які допоможуть їм у проведенні тренінгів.

11. Робочий зошит Школи Рівних Можливостей. Роздатковий матеріал для учасників та учасниць програми "Молодь - за здоровий спосіб життя" / Упорядники: юні тренери й тренерки Школи Рівних Можливостей. - К.: Вид.група "Око", 2005.

 Робочий зошит допоможе учасникам та учасницям навчального курсу з профілактики небажаної вагітності, ВІЛ/СНІД та інфекцій, що передаються статевим шляхом, оволодіти необхідними знаннями та навичками безпечної поведінки.
Роздатковий матеріал розроблений в рамках програми "Молодь - за здоровий спосіб життя", яка діє у Школі Рівних Можливостей з 2000 року і реалізується підлітками за принципом "рівний - рівному".

12. Форум-театр: формула виходу з кризи: Навч.-метод. посіб. для бажаючих створити форум-театр / Л.Гук, М.Григоріва, Д.Доусет, О.Єдєлєва, І.Захарченко та ін., Школа Рівних Можливостей. - К., 2007, 68 с.

Посібник спрямований на створення форум-театру та розповсюдження в Україні нової інтерактивної методики соціальної роботи. Він допоможе організаціям та окремим ініціативним людям в їх роботі з потерпілими від будь-яких форм насильства чи дискримінації. За допомогою форум-театру можна застерегти людей груп ризику від потрапляння в небезпечні ситуації, а також надати їм необхідні знання для прийняття обґрунтованих рішень у важкі та вирішальні моменти життя. Розрахований на соціальних працівників, тренерів, педагогів, школярів і студентів, активістів громадського руху, всіх, хто проводить превентивну роботу та роботу з постраждалими.

13. Школа профілактики "Безпечний світ". Навчально-інформаційні матеріали / Г.І.Федоренко, Л.Д.Ломакова, Л.І.Гук. - Львів: 2005.

     Видання містить інформаційні та навчальні матеріали з проблем насильства щодо жінок, торгівлі жінками та дітьми, здорового способу життя. Видання розраховане на соціальних працівників, державних службовців, педагогів, психологів, представників неурядових організацій, правоохоронних органів та широкого кола громадськості.

14. Школа Рівних Можливостей - навчально-методичний посібник / Під загал. ред. Т.В.Ковалко, Л.Є.Колос, А.В.Гулевської-Черниш. - К., 2002. - 192 с.

     Даний навчально-методичний посібник складається з 9 тематичних блоків, що з ґендерних позицій розкривають новітні підходи до освіти сучасної молоді як реального творця українського громадянського суспільства.
Посібник розрахований на тренерів, педагогів, студентів, активістів громадського руху, всіх, хто розробляє ґендерні освітні та просвітницькі програми і поширює ґендерні знання.

15. Школа Рівних Можливостей. Робочий зошит для учасників та учасниць тренінгових сесій / Упорядники: Л.Колос, А.Гулевська-Черниш. - К., 2002, 128 с.

     Видання здійснено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


trans.tagLister.tagKey